Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.
 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Galanteria Metalowa - Guziki, Nity, Napy oraz Etykiety

Opis:

Zakład Galanterii Metalowej to rodzinne przedsiębiorstwo o 30-letniej tradycji w produkcji dodatków do odzieży. Obsługujemy ponad 200 firm (producentów odzieży i obuwia) na terenie całego kraju i za granicą.

Jako jedyne polskie przedsiębiorstwo potrafimy zapewnić Państwa firmie kompleksowe rozwiązanie z zakresu dodatków do odzieży i obuwia.
Począwszy od galanterii metalowej, poprzez etykiety jackron, skórzane, papierowe, żakardowe, kończąc na dyspozycji automatów najnowocześniejszej konstrukcji do aplikacji naszych produktów na wyrobach klienta.

Pracownicy ZGM tworzą profesjonalny zespół, mający duże doświadczenie w tworzeniu produktu we współpracy z projektantami klienta.
Proponujemy również własny, pełny serwis projektowy i produkcyjny poczynając od pomysłu graficznego do powstania prototypu.

Pracujemy z pasją, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i dbamy o to, aby każdy detal był dopracowany do najmniejszego szczegółu.

W naszej ofercie znajdą Panstwo m.in. guziki, nity, napy, springi, haki oraz bogata oferta etykiet odzieżowych.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Zakład Galanterii Metalowej Sp.J. J.Rutkowski
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 11
Dodane: 2008.05.05
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj